top of page

Методична панорама

ПОЛОЖЕННЯ

про методичну службу

Козелецького будинку творчості дітей  та юнацтва

Згідно з Національною стратегією розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, яка є стратегічним документом, що визначає основні напрями розвитку освіти, оновлення системи позашкільної освіти має базуватися на ключових пріоритетах, а саме:

  • Урізноманітнення напрямів ПО, оновлення її змісту з урахуванням компетентнісного підходу;

  • Програмно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу відповідно до сучасних вимог;

  • Підвищення ефективності навчально-виховного процесу на підставі впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, педагогічних інновацій, інформаційно-комунікаційних технологій;

  • Створення умов для індивідуальної освітньої траєкторії розвитку вихованців відповідно до їх особистісних потреб, інтересів та здібностей;

  • Сприяння розвитку інноваційної діяльності, підвищенню якості освіти на інноваційній основі;

  • Розвиток системи державно-громадського управління освітою.

Положення

про портфоліо в Козелецькому будинку творчості дітей та юнацтва

1.Загальні положення

1.1.Це Положення розроблено  з метою впровадження в закладі системи обліку індивідуальних професійних досягнень педагогів й визначає головні завдання,порядок створення портфоліо,установлює загальні вимоги до його оформлення та змісту.

1.2.Портфоліо педагога - це комплект документів,що є сукупністю сертифікованих або несертифікованих індивідуальних професійних досягнень педагогів.

1.3.Портфоліо - це спосіб фіксації, накопичування й оцінування  індивідуальних досягнень педагога за певний період його діяльності.

1.4.Основними завданнями  портфоліо є:

1
2
3

"Учитель як фахівець живе доти, поки вчиться"

К. Ушинський

Сприяти педагогові в цьому - провідна функція методичної роботи.

Виступ на підсумковому засіданні

методичної студії

"Креативна педагогіка"

Методист БТДЮ

                                                                          Крафт Т.П.

                                                                          02.11.2017р.

Позашкільні навчальні заклади відіграють важливу роль у нашій країні, адже  вони сприяють цілісному формуванню особистості учня. Робота педагогічних працівників таких закладів заслуговує на повагу – перш за все, вони відкривають творчий потенціал дитини.

Сучасному позашкільному навчальному закладу(ПНЗ) потрібен не лише    хороший педагог, а й педагог-технолог, педагог-майстер, педагог-новатор.

Педагог, як і кожен спеціаліст, потребує постійного підвищення кваліфікації. “Учитель як фахівець живе доти,поки вчиться», -зазначав К.Ушинський. Сприяти педагогові в цьому-провідна функція методичної роботи.

bottom of page